AcasaPortalInregistrareConectare
Ultimele subiecte
» Anime - actiune
Joi Iul 29, 2010 11:54 am Scris de ♫ Pukkedy ♫

» Hey...^_^ >>♫♪ >> Pukkedy
Joi Iul 29, 2010 11:45 am Scris de ♫ Pukkedy ♫

» Sugestii
Vin Apr 17, 2009 9:35 am Scris de Hazel

» Melodii preferate
Joi Apr 16, 2009 3:35 pm Scris de Egnirys Cimredopyh

» Membrul preferat
Joi Apr 16, 2009 3:32 pm Scris de Egnirys Cimredopyh

» Melodii preferate
Joi Apr 16, 2009 3:28 pm Scris de Egnirys Cimredopyh

» Melodii preferate
Joi Apr 16, 2009 3:22 pm Scris de Egnirys Cimredopyh

» Membrul preferat
Joi Apr 16, 2009 3:21 pm Scris de Egnirys Cimredopyh

» Parere
Joi Apr 16, 2009 3:21 pm Scris de Egnirys Cimredopyh

Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automata: 
:: Mi-am uitat parola
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 FAQ
 Cautare
Promoters
Anime Ranking Director web
Anime-XG Topsite Anime Vivid Colors: Anime Forum Top66 Statistici

Distribuiţi | 

De ce nu va inregistrati pe Vivid~Colors?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Hazel
Administrator
Administrator

Numarul mesajelor : 239
Varsta : 24
Localizare : In a boring and stupid world
Data de inscriere : 20/10/2008

MesajSubiect: De ce nu va inregistrati pe Vivid~Colors?   Sam Ian 10, 2009 2:13 pm

Toti vizitatori care sunt pe forumul nostru sa ne scrie aici motivul pentru care nu se inregistreaza pe forum. Jignirile si/sau mesajele cu caracter violent/rasist/hentai vor fi sterse asa ca nu mai are rost sa le postati aici.
Daca sunt probleme de activare a contului rog acei "user" ( viitori useri) sa posteze aici nik-ul cu care s-au inscris si le voi activa eu conul.

Talk.Smile.Dream.Love.Sick.Lie.Cry.Fall.Die

I never thought it was worth it
You know WAITING for youre LOVE
And then I felt youre KISS
I could wait FOREVER for this.

cineva
Vizitator

MesajSubiect: Re: De ce nu va inregistrati pe Vivid~Colors?   Dum Feb 15, 2009 8:48 pm

nu ma inregistrez pt ca:

Aspectul:

~Chestia aia cu portal si forum atunci cand intri pe link mi se pare ceva aiurea fara inspiratie pt ca sunt prea mici imaginilea alea si nu exista imagine de fundal...am avut si eu pe forumul meu si iti spun din propria experienta ca arata mai bine cu o imagine de fundal[marog eu am scos-o ca era enervata plus ca mai nimeni nu o sa intre pe portal cu chestia aia~ Bannerul e absolut aiurea arata atat de rau si e si foarte kitch si papusa aia zici ca e beata
~Acelasi lucru cu imaginea de la "Who is online?"
~Culorile mai bine zis culoarea e prea intunecata daca ai da pe nuante de portocaliu roz piersica si culori calde ara arata mai bine cu bannerul asta
~Imaginile pt forum blocat mesaje noi si nu sunt mesaje noi nu au nici o logica si nu exprima nimic
~Rangurile -- nu au nici o noima sunt asa ... goale adica ar fi trebuit sa fie si altceva pe langa scris
~Emoticoanele sunt cam sterse fara rost si nu exprima nimic adica cele cu fetele alea mai merg dar restul sunt...varza [stai sa subliniez] VARZA

Continutul

~Aveti categorii si welcome si mebers lasati una sinura care sa fie cu About You ar fi mai bine adica sectiunea cu welcome pe langa cea cu memebers e inutila
~Aia cu "Home" e cam aiurea ar trebui sa se numeasca administration si ar trebuii sa fie combinata cu staff si forum project
~Sectiunea cu Anime General e buna dar am mai vazut mai jos inca una cu anime / manga general WTF!? pt ce lasi una si pe cealalta o faci manga general cu manga actiune etc...
~La sectiunea Anime[cea detaliata]aveti prea putine animeuri adica aveti doar 6 sau 7 animeuri acolo srry dar cica e forum cu anime ...
~La sectiunea Fun pare interesant desi despre viata ar putea disparea e cam aiurea pus acolo ... WTF din nou ce vrei sa faci cu forumul
~Aveti putine mesaje in comapartie cu numarul de useri adica sunteti 30 si WTF!? din nou pt ca pe un forum cu 25 de membri sunt vreo 3000 de mesaje iar la voi sund doar 500 de mesaje...srry dar nu cred ca e un forum pe care merita sa te inscrii
Sus In jos

De ce nu va inregistrati pe Vivid~Colors?
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Happy~Black :: Home :: Zona Vizitatori-
Mergi direct la: